با استفاده از نرم افزار مدیریت مطب آنلاین آرناپ دیگر نیازی به سررسید نوبت دهی، لیست بدهکاری و بستانکاری، تماس جهت اطلاع رسانی به بیماران، پرونده های کاغذی که آرشیو و نگه داری آنها قطعا فضای زیادی از مطب ها را به خود اختصاص می دهد و پیدا کردن آنها بالاخص زمانی که بیمار شماره پرونده خود را فراموش کرده باشد بسیار دردسر ساز و زمان بر می باشد و بسیاری موارد دیگر که موجب اتلاف وقت پزشک، منشی و بیمار می شود نیست.

آرناپ سریعترین نرم افزار مدیریت مطب پزشک و نرم افزار مدیریت کلینک، نرم افزار نوبت دهی آنلاین از طریق اپلیکیشن موبایل، نرم افزار ثبaت درمان و ایجاد پرونده الکترونیک با سرعت بالا توسط پزشک، ثبت پرونده الکترونیک سلامت، نرم افزار نسخه الکترونیک بیمه سلامت و بیمه تامین اجتماعی در یک پنل، مدیریت مالی مطب، جستجوی پزشکان، نوبت دهی اینترنتی و تلفنی آرناپ

پزشک برای هر یک از مطب های خود می تواند برنامه حضور در آن مطب، خدماتی که ارائه داده می شود، تعرفه دوره ای خدمات، بیمه های طرف قرارداد و کسورات آنها بر روی خدمات را ثبت نماید.

همچنین نرم افزار مدیریت مطب آنلاین آرناپ این امکان را فراهم کرده است تا منشی ها و دستیاران پزشک سوابق و تخصص های خود را ثبت نمایند تا پزشکان بر اساس نیاز خود برای کارجویان درخواست همکاری ارسال کنند.

در نهایت پزشک می تواند وضعیت مالی مطب های خود را به طور دقیق به صورت نموداری و جدولی به همراه کسورات بیمه مشاهده نماید.

 

نرم‌افزار جامع مدیریت مطب آرناپ ، نرم‌افزاری پیشرفته جهت مدیریت کلینیک است. این نرم‌افزار به شما این امکان را می‌دهد که پرونده های خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت نمایید. شما می‌توانید کلیه اطلاعات مربوط به بیمار از قبیل مشخصات فردی، سوابق بیماری، تصاویر و ضمایم را ثبت کرده و برای هر بیمار طرح درمان‌های متعدد ثبت نمایید. آرناپ به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از خودکاری مخصوص هم زمان با نوشتن نسخه فیزیکی طرح درمان، نسخه دیجیتال آن را نیز ذخیره نمایید. سامانه حسابداری به شما این امکان را می‌دهد که با یک نگاه ساده از وضعیت مالی افراد آگاه شده و بدهکاران را شناسایی نماید.

 

سامانه حسابداری یکپارچه نرم‌افزار به شما این امکان را می‌دهد که به سادگی دخل و خرج مطب را ثبت کرده و آنها را مدیریت نمایید. امکان ثبت بدهکاری ها و بستانکاری ها نیز فراهم گشته است که نرم افزار می‌تواند در زمانی معین آنها را به شما یادآوری نماید. از دیگر امکانات این بخش، مدیریت چک‌های دریافتی و پرداختی است. نرم افزار در زمان تعیین شده چک ها را نیز یاد آوری خواهد کرد. مدیریت فرانشیز بیمه نیز بخشی دیگر از امکانات نرم افزار است.

 

سامانه نوبت دهی نرم افزار بسیار ساده و کاربردی طراحی شده است و شما با چند کلیک ساده می‌توانید نوبت ثبت کنید. در بخش نوبت دهی با یک نگاه از کلیه نوبت های روزانه خود آگاه شده و آنها را مدیریت نمایید.

 

نرم افزار مدیریت مطب آرناپ در دو نسخه منشی (بخش پذیرش) و پزشک (بخش ویزیت) به منظور سهولت در کارها و کاهش زمان در مطب توسط تعدادی از بهترین مهندسان و پزشکان طراحی گردیده است.

آرناپ بر این تلاش است که با کاهش خطاهای انسانی و سیستمی کردن تمامی فرآیندهای مطب، مدیریتی آسان را برای تمامی پزشکان به وجود بیاورد.

بر اساس تخصص پزشکان در این نرم افزار امکاناتی به برنامه اضافه می شود تا بتوانند متناسب با روش های خود به امر طبابت بپردازند.

 

فرآیند سریع ، آسان و جامع با بهترین ویژگی ها

·        امکان استعلام برخط وضعیت بیمه ای بیمار از سامانه های وزارت بهداشت

·        درج پرونده های کاغذی پیشین به نسخه الکترونیک سلامت و امکان مدیریت بیماران در یک بستر با هر نوع پوشش بیمه ای

·        نوشتن شرح حال بیمار به صورت دست نویس ، متون از پیش تعریف شده و فرمهای قابل تعریف توسط پزشک

·        امکان ثبت و ارسال نسخه الکترونیک بیماران به سازمان های بیمه گر

·        در هر زمان و مکانی میتوانید با استفاده از پلتفرم های مختلف به صورت برخط وضعیت بیماران و مطب خود را بررسی کنید

·        با امکان استفاده از درگاه های مختلف ارتباطی همچون سامانه های ارسال پیامک

 

 


آلفا 7

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


روشنای انقلاب اسلامی طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل بسم الله الرحمن الرحیم نماز و روزه استیجاری فروشگاه اینترنتی ارغوانی دورود خودِ گردانِ خودْگردان قیزیل قلم آذر Qizil Qelem خاطرات من